[QUIZ] Jak dobrze znasz piosenki Taco Hemingway'a?

Sprawdź, czy wiesz, z których piosenek Taco pochodzą te cytaty!

„Czarne płaszcze, czarne rury no i czarne Roshe. Rozbity iPhone 6, choć zarabia marne grosze. Nie pytam skąd ma hajs, jeśli chce tańczyć, to bardzo proszę”

„Zapomnij o tych węglowodanach. I unikaj czerwonego, jeśli mięso masz w planach. Jeśli woda, tylko mineralna niegazowana. A jak pieczywo, to ciemniejsze niż prezydent Obama"

„Niosę wódkę z gazowaną wodą. Nie musisz mówić nic, jesteś chodzącą anegdotą. Dziś twoja szminka jest ciemniejsza niż me calimocho. Ty mnie prowadzisz, a ja nadal nie wiem dokąd”

„J'habite w Warszawie, gdzie każdy ma jakiś projekt. Lecz żaden się nie skończy i żaden nie trafi w obieg. Każdy tu chce być bardziej na offie niż Arczi Rojek. A wszystko co robimy, robimy dla ładnych kobiet"

„Pociąg ekspresowy zmierza na postój Centrum Warszawy, nikt na mnie nie czeka na dworcu. Incognito, kiedy nie mam zarostu. W internecie mnie nie szukaj, raczej nie ma tam postów”

„Nowy Świat, pierwszy meeting. Bez mieszkania niby hipis. Dałaś hasło mi do WiFi. Serce wziąłem sobie sam”

„Wpisuję kod 4-8-2-2. Sześć nieodebranych od Jedynaka. Jedynak planuje koncerty Taca. Poczta głosowa, słyszę "Felipe, no będzie draka"

„Szukam cię po szot-barach. Z dziewczynami wyglądacie jakbyście były na Oscarach. Ja i koledzy oświadczymy wam się od zaraz"

„Życie to stek bzdur, z tymże ja poproszę krwisty. Nie odbierasz telefonu, więc wysyłam listy. Już przestało padać i na miasto pełzną glizdy"

„Twoje koleżanki noszą dres, piją Bordeaux. Tym dziewczynom się wydaje, że to chyba London. Ta w zielonej kurtce jest zajęta, byku hold on. Przez pomyłkę ty dostaniesz w tubę, niby Zordon"

Julia Wieniawa - Glamour sierpień 2018

Sierpniowy numer Glamour już w sprzedaży!

A na okładce Julia Wieniawa! Wydanie dostępne także w wersji pocket size za 2,99 zł oraz z insertem - tonikiem łagodzącym Delia Cosmetics w cenie 7,99 zł.