Z  nim zawsze będzie nam się kojarzył Słodki listopad, z nią - Miłość w Nowym Jorku. A przynajmniej, jeśli chodzi o filmy z miłosnym wątkiem w roli głównej. I pewnie nie tylko my marzyliśmy, żeby zobaczyć kiedyś razem Keanu Reevesa i Winony Ryder, bo oczywiście o nich mowa, w filmie z romantycznym wątkiem. Dwójka ta miała już okazję spotkać się na planie przy okazji Draculi reżyserii Francisa Forda Coppoli z 1992 roku, to. A teraz po 26 latach W KOŃCU zobaczymy ich znowu w duecie i to w komedii romantycznej! A wszystko to za sprawą Victora Levina, który jako pierwszy zdecydował się zaangażować Keanu i Winonę w roli mających się ku sobie bohaterów, a efekty zobaczymy w Destination Wedding.

Będzie to historia dwójki dojrzałych ludzi, którzy przez zbieg okoliczności lądują na hucznym weselu. Jak możecie się domyślić, podczas imprezy bohaterowie grani przez Ryder i Reevesa zaczynają się do siebie zbliżać. Ale żeby dać szansę nowemu uczuciu, oboje będą musieli odciąć się od przeszłości i kojarzącymi się z nią niekoniecznie przyjemnymi doświadczeniami. Czy im się uda? Są spore szanse, a my będziemy im mocno kibicować! 

Światowa premiera filmu zaplanowana jest na 24 sierpnia. O polskiej, póki co nic nie wiadomo, ale jesteśmy przekonani, że prędzej czy później trafi do dystrybucji. Tymczasem zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun, który trafił właśnie do sieci.

ZOBACZ TAKŻE: Zróbcie porządki w szafie! Winona Ryder, ikona stylu lat 90. uważa, że potrzebujecie tylko 5 rzeczy