Druga szansa to jeden z tych seriali TVN, który zdecydowanie zdobył serca widzów. A jak wiadomo, nie wszystkie produkcje mają tyle szczęścia i kończą się już po pierwszym sezonie. Produkcja z Małgorzatą Kożuchowską, której chyba w końcu udało się odciąć od Hanki Mostowiak i jej tragicznej śmierci w kartonach, doczekała się aż pięciu części. Dla niektórych - niestety tylko pięciu. Nie tak dawno zapadła decyzja, że serial nie będzie kontynuowany, co mogło złamać serca miłośnikom perypetii Moniki Boreckiej. Twórcy najwyraźniej zdali sobie sprawę z tego, że nie mogą tak po prostu pozbawić widzów ich ukochanej bohaterki i postanowili przygotować dla nich coś specjalnego. A dokładnie odcinek specjalny, dostępny wyłącznie dla użytkowników player.pl.

Odcinek specjalny jest wyjątkowym prezentem dla fanów, podziękowaniem za ich sympatię i przywiązanie do bohaterów trwające pięć sezonów. Zrealizowaliśmy go w konwencji komedii romantycznej, tym samym pozwalając sobie na odrobinę szaleństwa, co mam nadzieję będzie miłym zaskoczeniem dla użytkowników playera - tłumaczy Adrianna Przetacka, producentka TVN. 

Nie jest tajemnicą, że w specjalnym odcinku Drugiej szansy dojdzie do ślubu Moniki oraz Piotra Marczaka granego przez Michała Żurawskiego. I takie zakończenie serialu bardzo satysfakcjonuje Małgorzatę Kożuchowską

Niezmiernie cieszę się, że historia mojej bohaterki kończy się happy endem. Myślę, że wielu fanów serialu z niecierpliwością czekało na chwilę, w której Monika Borecka nareszcie będzie szczęśliwa. Piękniejszego zakończenia tej historii nie można było sobie wymarzyć. Mam tym samym nadzieję, że ta niespodzianka ucieszy fanów „Drugiej szansy” - mówi odtwórczyni głównej roli.

Czy jednak w tym wyjątkowym dla bohaterów dniu wszystko przebiegnie zgodnie z planem? Czy stres i inne przeszkody będą w stanie powstrzymać zakochaną w sobie do szaleństwa młodą parę? Jaki prezent przygotowała Monika Borecka dla swojego ukochanego? Odpowiedzi na te wszystkie pytania otrzymacie już za kilka dni, bo 20 maja. Obejrzycie? 

ZOBACZ TAKŻE: Agata Kulesza zagra w nowym serialu TVN. Będzie hit na miarę „Drugiej szansy”?