SZA ogłosiła niedawno, że ma pewne problemy z głosem i ze względu na spuchnięte struny głosowe musi zrezygnować ze swoich występów podczas TDE Championship Tour. Teraz okazało się, że problem jest poważniejszy niż mogłoby się wydawać. Głos piosenkarki najprawdopodobniej został uszkodzony na stałe. SZA podzieliła się z fanami tymi smutnymi wiadomościami za pośrednictwem Twittera. Niestety, wszystkie jej posty zostały już usunięte.

My voice is permanently injured . Great !!!!!!!!!!!!! YAYYYYYUUYH!!!!!!!!’n

W tweetach autorstwa piosenkarki czuć ogromny żal i rozpacz. SZA pisze o tym, że (delikatnie mówiąc) jej priorytety zostały zniszczone. Mówi też o tym, że pragnie być sama. Gwiazda dosłownie pożegnała się ze swoimi fanami i przyznała, że potrzebuje teraz przestrzeni dla siebie. 

I jus wanna be left alone my priorities are fucked up. They'vebeen fucked up. I need space, goodbye

ZOBACZ TAKŻE: Beyoncé pokazała zdjęcia bliźniąt w trakcie koncertu!

Uważamy, że gorycz piosenkarki jest jak najbardziej uzasadniona. SZA znana jest na całym świecie, na Instagramie obserwuje ją ponad 4 miliony osób, a (przede wszystkim) muzyka to jej prawdziwa miłość! Wierzymy jednak, że uda jej się wrócić jeszcze kiedyś na scenę. Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia!