Te zaręczyny były inne niż wszystkie. A Taraji P. Henson, którą możecie kojarzyć z takich produkcji jak Ciekawy przypadek Benjamina Buttona czy serialu Ostry Dyżur, nie tak to sobie wyobrażała. Przy okazji świętowania Dnia Matki, oprócz bransoletki z logo Cartier, którą dostała od swego długoletniego partnera, została obdarzona drugim prezentem-niespodzianką. Sporych rozmiarów diament, wręczony na kolanach przez Kelvina Haydena, jak się okazało, był ostatnią rzeczą, której się spodziewała. Zaskoczenie było tak wielkie, że gwiazda nieomal straciła kontakt z rzeczywistością.

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy, ile Doda i Emil Stępień wydali na ślub. Cena powala! >>>

Powiedziałam tak! Zaczął od prezentu z okazji Dnia Matki, a potem gdy uklęknął – prawie zemdlałam! I uzupełniła wpis hasztagiem #officialyoutofthemarket, nie pozostawiającym wątpliwości co do swojego nowego statusu. 

Zaskoczenie i entuzjazm jej fanów okazały się wcale nie mniejsze, niż samej zainteresowanej - pod wpisem zaroiło się od komentarzy, których w tej chwili jest już ponad 75 tysięcy. Nie dziwi to w kontekście faktu, gwieździe udało się  niezwykle długo utrzymać swoją ponad dwuletnią relację z amerykańskim piłkarzem w tajemnicy.  I choć sam gest jej chłopaka okazał się zupełnie niespodziewany, wizja wspólnej przyszłości była wcale nienowa. W jednym z nielicznych wywiadów Henson przyznała, że futbolista spełnia wszelkie oczekiwania, jakie miałaby względem potencjalnego partnera: dale jej wsparcie, możliwość bycia sobą i kocha ją dla niej samej. Nie pozostaje wiec nic innego, niż pogratulować narzeczonym!

ZOBACZ TAKŻE: Ola Kuligowska, finalistka „Top Model” wyszła za mąż! Zobaczcie zdjęcia >>>