O starszej córce Kingi Rusin i Tomasza Lisa mieliśmy okazję słyszeć do tej pory raczej sporadycznie. A zazwyczaj przy okazji jej wspólnych wypadów z tatą na mecz. Bo akurat tego, że Pola Lis jest fanką piłki nożnej, sama zainteresowana nigdy nie ukrywała. Siostra Igi Lis chętnie dzieli się zdjęciami, choćby z obecności przy Anfield, czyli stadionu Liverpoolu. Teraz okazuje się, że jej wizyty mogły być spowodowane nie tylko jej słabością do futbolu, ale również do jednego z zawodników tej popularnej angielskiej drużyny. Ten piłkarz, a właściwie bramkarz drużyny juniorów Liverpool  FC to Kamil Grabara.

Skąd wzięły się plotki, że Polę i Kamila może coś łączyć? Z Instagrama i wymienianych między nimi komentarzy pod zdjęciami. Ta dwójka regularnie zamieszcza wpisy pod publikacjami i widać, że ewidentnie sprawia im to fun. Kamil wydaje się być naprawdę zauroczony 21-letnią koleżanką. Do tego stopnia, że poprosił ją wprost o numer telefonu, właśnie na Instagramie. Czy ta relacja rozwija się również poza wirtualnym światem? Jeden z komentarzy Poli pod zdjęciem Kamila może na to wskazywać, ale twardego dowodu nie ma. Tak czy inaczej, uważamy, że Pola i Kamil tworzyliby bardzo ładną parę A Wy? Jak myślicie, czy teraz, kiedy znajomość piłkarza i córki polskich dziennikarzy została nagłośniona, ograniczą oni swoją aktywność w mediach społecznościowych? Będziemy to bacznie obserwować! 

ZOBACZ TAKŻE: Mikołaj Roznerski opublikował romantyczne zdjęcie ze swoją dziewczyną

AKTUALIZACJA 1.06.2018

A jednak! Pola Lis i Kamil Grabara postanowili, że nie będą już kryć się ze swoją relacją. A dowody na to, że córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa oraz zawodnik Liverpoolu są razem pojawiły się na Instagram Stories Poli. Z innego zdjęcia Poli na jej Instagramie wynika, że razem z Kamilem przebywają obecnie na wakacjach na Malediwach. Pod tym samym zdjęciem nie zabrakło oczywiście komentarza piłkarza!