Czas muzycznych festiwali, wyjazdów na wakacje i przerwy od szkoły oraz studiów sprzyja eksperymentom, także tymi z włosami. Podpowiadamy, jakie w sezonie lato 2018 są najmodniejsze. Zainspirowane Coachellą, Open'erem i Instagramem wytypowałyśmy 5 popularnych fryzur, które możecie przetestować podczas urlopu. Nie wymagają wielkich umiejętności, są proste i szybkie do zrobienia, a co najważniejsze, możecie dodawać do nich swoje autorskie elementy i zmieniać je, jak tylko macie ochotę! Sprawdźcie poniżej, jak czesać włosy w tym sezonie, aby być w zgodzie z obowiązującymi trendami.

Coachella 2018: influencerki noszą festiwalową kolekcję Tezenis Young >>>

Różowe włosy

Na rynku jest ogromny wybór sprejów do włosów, a kolor zmywa po nawet po jednym myciu, dlatego farbowanie jeszcze nigdy nie było tak mało ryzykowne. W tym sezonie różowy kolor nie ma sobie równych. Dla odważnych do wypróbowania wersja z różowymi włosami na całej głowie! Ten trend przetestowały już Karolina Gilon, Hailey Baldwin i Maffashion!

Doczepiane włosy

Kolejnym trendem są doczepiane włosy. Jeszcze niedawno stanowiły synonim obciachu, dzisiaj dobrej jakości doczepy są uzupełnieniem letniego looku. Nie musicie koniecznie udawać, że macie dłuższe włosy, ale za pomocą dodatkowych pasm możecie je zagęścić i uzyskać objętość, jakiej nie zapewnią Wam żadne produkty.

Warkoczyki

Im więcej, tym lepiej. Drobne warkoczyki opanowały festiwale, szczególnie Coachellę, a na ich punkcie oszalały m.in. Aniołki Victoria's Secret.

Dwa koczki

Ta fryzura przeżywała swoje złote czasy w latach 90., ale jak to w przypadku trendów bywa, obecnie przeżywa swój renesans. Przypominają nam dzieciństwo i są bardzo dziewczęce, ale moda lubi paradoksy, a my szukając inspiracji odkryłyśmy, że ta fryzura najlepiej wygląda w połączeniu z odważną stylizacją. Dwa koczki spięte na czubku głowy pokochała m.in. Kendall Jenner, która w tym roku pojawiła się w nich na festiwalu Coachella.

Surferskie fale

Ostatnia z fryzur nigdy nie wyjdzie z mody, ale jednocześnie jest najmniej szalona. Suferskie fale, czyli delikatnie skręcone włosy to niezmiennie nasza ulubiona propozycja, ponieważ jest prosta do zrobienia, wygląda nonszalancko i pasuje do każdego typu urody. Jakiś czas temu opisałyśmy krok po kroku, jak ułożyć włosy w subtelne fale oraz jakie produkty Wam to ułatwią i przedłużą trwałość fryzury. Fanką naturalnego ułożenia jest m.in. Jessica Mercedes, która postawiła na surferskie fale podczas festiwalu Open'er 2018 i wyglądała zjawiskowo!

Zajrzyjcie do naszej galerii i zainspirujcie się najmodniejszymi fryzurami na lato 2018!