Ten rok rozpieszcza nas koncertowo! Największe festiwale w kraju mogą pochwalić się prawdziwie światowym line-upem, w czwartek będziemy bawić się w warszawskim klubie Stodoła z siostrami z zespołu Haim, a już w piątek dwóch szczęściarzy (lub dwie szczęściary) będzie miało szansę wraz z osobami towarzyszącymi zobaczyć na żywo występ Lenny'ego Kravitza.

Muzyk przylatuje do Krakowa, by 8 czerwca na Tauron Arenie zagrać swoje największe hity. Wszystko w ramach europejskiej trasy. Wokalista zaprezentuje również zupełnie nowy materiał, nad którym pracuje już od jakiegoś czasu. Kravitz uznawany jest za jednego z najwybitniejszych artystów rockowych naszych czasów. Na scenie możemy oglądać go już od ponad 20 lat. Doceniony i słuchany na całym świecie autor dziesięciu albumów studyjnych, które sprzedały się w nakładzie ponad 38 milionów egzemplarzy, regularnie odwiedza Polskę. Chcecie posłuchać go w Krakowie? Mamy dla Was superszybki konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia. Jak zgarnąć jedno z nich?

Wystarczy za pomocą poniższego formularza wysłać do nas odpowiedź na pytanie „Za 24h ma nadejść koniec świata, co robisz?”. Najciekawsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy! Na zgłoszenia czekamy TYLKO przez 24h, czyli do 7 czerwca do 18:30. Czas, start!

Regulamin znajdziecie tutaj.
 

AKTUALIZACJA

Miło nam ogłosić, że bilety otrzymują Małgorzata z województwa mazowieckiego i Ewa z województwa śląskiego.