Od początku wiadomo było, że milczenie w sprawie ciąży Kylie Jenner było ciszą przed burzą. Stormi zawładnęła wyobraźnią wielbicieli swojej mamy na długo zanim pojawiła się na świecie, wiec każda kolejna informacja na jej temat ma status newsa na miarę dużo większej sprawy. I nie dzieje się tak bez powodu - chociaż dziewczynka na zaledwie 4 miesiące, zza oceanu docierają naprawdę ciekawe informacje.

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner usunęła z Instagrama wszystkie zdjęcia Stormi!

Przede wszystkim -  Kylie chętnie wybiega myślami w przyszłość. Nie tak dawno wspominała w jednym z wywiadów ze jeszcze nie wie, w jakim wieku pozwoli córce sięgnąć po makijaż, a teraz okazało się, ze mała, choć jeszcze niepostawiła swojego pierwszego kroku, może pochwalić się zapierającą dech w piersiach kolekcją butów.

I nie ma w tym twierdzeniu przesady - w garderobie bobasa znajdują się bowiem m.in. tworzone na specjalne zamówienie sztuki, których łączna wartość opiewa na kwotę 22 tysiące dolarów! Wśród nich są takie marki, jak Giuseppe Zanotti (buciki warte ok. 1000 dolarów), Gucci (para o wartości ok. 300 dolarów) czy Nike Air Force One. Małe cudeńka występują w takiej mnogości, ze nawet jak Stormi nauczy się chodzić, może nie być w stanie znosić nawet połowy z nich. Tymczasem jej mama beztrosko zastanawia się, czy dziewczynka w ogóle będzie typem, który lubi buty. 

ZOBACZ TAKŻE: Siostry Kardashian zwolniły Joyce Bonelli, wieloletnią makijażystkę i przyjaciółkę. O co poszło?