To nie jest łatwy czas dla Khloé. Świeżo upieczona mama rozpoczęła nowy i bardzo wyczekiwany etap życia samotnie. Decyzja o pozostaniu u boku niewiernego ojca swego dziecka czyli Tristana Thompsona dużo ją kosztowała, ale dla dobra małej postanowiła zacisnąć zęby i iść dalej. Pewnie byłoby jej łatwiej, gdyby nie czuła się w obowiązku tłumaczyć się swoim followersom z własnych życiowych decyzji. Ani nie dawała się wplątać w czcze dyskusje, jak np. ostatnia dotycząca urody jej maleństwa. Jedna z fanek napisała, że o małej True Thompson, że nie jest ładnym bobasem, na co Khloé odparowała:

ZOBACZ TAKŻE: Khloé Kardashian otwarcie o tym, dlaczego zdecydowała się zostać z Tristanem Thompsonem! >>>

Kim trzeba być, żeby napisać coś takiego? Trzeba być naprawdę odrażającą, żałosną osobą, żeby skomentować wygląd dziecka. I musisz być naprawdę nieszczęśliwa.

To prawda, że anonimowość w sieci wyzwala w ludziach często ich najgorsze instynkty, daje ujście niekontrolowanej głupocie i przyzwala na bezmyślną krytykę, na którą nigdy nie pozwolili by sobie face to face. Ale jest jeszcze jedna rzecz, nawet bardziej zastanawiająca, niż jakiś bezmyślny komentarz sfrustrowanego internauty. A mianowicie, dlaczego młoda mama, której zależy na spokoju, prywatności i uspokojeniu wystawionych na niemałą próbę emocji, czyta takie głupoty? I jeszcze na nie reaguje? Tym samym tylko zaświadcza, że jej medialne istnienie uzależnione jest od tego, co (a właściwie czy w ogóle) o niej mówią.

Jesteś loserem. Nie szanuje takich ludzi. Ludzie mają prawo do własnych opinii, ale nie rozumiem, po co napisałaś coś takiego i jeszcze do tego mnie oznaczyłaś? – Khloé nie daje za wygraną.

Sam zarzut, czyli twierdzenie, że True Thompson jest brzydkim dzieckiem faktycznie jest tak absurdalny, że trudno się w ogóle do niego odnieść. Ale jeśli tak dalej pójdzie i Khloé zacznie się odnosić do każdego negatywnego komentarza dotyczącego jej samej albo córki, aż strach pomyśleć, w jakim kierunku ta saga się potoczy.  

ZOBACZ TAKŻE: Prawie wszystkie Kardashianki wyróżnione jako najseksowniejsze kobiety świata. Której odmówiono tego tytułu? >>>