Ja to często ma miejsce także w zwykłych rodzinach, gdy ciśnienie związane ze ślubem mija, na pierwszy plan wybija się inny temat, który nie odpuści, dopóki nie zostanie zrealizowany – dziecko. Nie inaczej jest w przypadku Meghan Markle i księcia Harry’ego. Wprawdzie każde z nich deklarowało, że marzy mu się duża rodzina i nie zamierzają specjalnie zwlekać z realizacją tych marzeń, ale takiego oczekiwania i presji społecznej w związku z powiększeniem rodziny chyba się nie spodziewali.  

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy, dlaczego książę George i księżniczka Charlotte nie mogą jeść przy jednym stole z rodzicami! >>>

Co jest najciekawsze w związku z upragnionym royal baby? Chyba to, że dziecko księżnej i księcia Sussex, jeśli pojawi się na świecie w najbliższym czasie, nie dostanie królewskiego tytułu. Dlaczego? Bo ten przypada w udziale jedynie potomkom monarchy. Jedynym odstępstwem od tej reguły są książę George i księżniczka Charlotte, a wynika to z faktu, że William jest drugi w kolejce do brytyjskiego tronu, tuż za księciem Karolem, który w przyszłości zajmie miejsce swojej matki, czyli królowej Elżbiety II.

Choć zasady protokołu są raczej sztywne, nie znaczy to, że całkowicie oderwane od życia. W 2015 roku, na kilka miesięcy przed przyjściem na świat Charlotte królowa stworzyła nowy zapis, w myśl którego dziewczynka mogła otrzymać analogiczny tytuł do tego, którym cieszy  się jej starszy brat (swoją drogą ciekawe, skąd wiedziano, że książę Goerge powita na świecie siostrę, skoro zgodnie z inną regułą członkowie rodziny królewskiej nie poznają płci własnego maleństwa aż do momentu jego narodzin). W przeciwnym razie musiałaby zadowolić się mianem Lady Charlotte Mountbatten-Windsor.

Jedyną nadzieją na królewski tytuł dla dzieci Meghan jest sytuacja, w której książę Karol zostałby królem zanim świeżo poślubiona żona jego syna powije swoje pierwsze dziecko. Dopiero wtedy bowiem zaczęłyby obowiązywać je te same zasady, co kuzynostwo. Jak myliście, czy ta kwestia wpłynie na decyzję Meghan Markle i księcia Harry’ego o powiększeniu rodziny?

ZOBACZ TAKŻE: Księżniczka Charlotte to kopia małej księżnej Diany? Zobaczcie te ZDJĘCIA! >>>