Noc Muzeów to jedna z niewielu okazji w roku, kiedy odwiedzić można najbardziej czekoladowe miejsce na mapie Warszawy – Fabrykę Czekolady E.Wedel.

Zwiedzających czeka spacer szlakiem wycieczkowym, wizyta w czekoladowej Galerii Rzeźb pełnej prawdziwych czekoladowych dzieł sztuki oraz Sali Pamięci czyli dawnym gabinecie Jana Wedla, w którym poczuć można ducha historii marki. Organizatorzy, jak co roku, przygotowali szereg atrakcji na trasie, zagadkowe rebusy oraz słodki poczęstunek. Przed fabryką będzie można też skosztować gorącej czekolady oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie w wedlowskiej fotobudce. Przed wejściem w strefie Pijalni Czekolady E.Wedel zbierane będą również historyczne opakowania wedlowskich słodyczy. Każdy kto przyniesie czyste, niezniszczone, oryginalne opakowania sprzed 1989 r. otrzyma słodki podarunek. Dodatkowo na pierwsze 30 osób, które przyniosą pamiątkowe puszki czy pudełka czekać będą zaproszenia do Muzeum Warszawy.  

Aby otrzymać darmowe wejściówki na wydarzenie należy wziąć udział w konkursie, który rozgrywa się na łamach portalu Warszawa.naszemiasto.pl oraz w drukowanej wersji dziennika. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe. Laureaci konkursu otrzymają kody, które za pośrednictwem systemu Eventim.pl będzie można wymienić na 4-osobowe bilety.

Więcej informacji na stronie: www.wedel.pl, w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: wedelnocmuzeow@walk.pl

 

Materiał promocyjny